Polska
England
España

KUBA

Plan wycieczki

Dzień 1

Przylot do Hawany. Kolacja z 1 napojem na osobę: wino, piwo, napój zimny. Odpoczynek po przylocie. 

Dzień 2

Śniadanie. Zwiedzanie najciekawszych miejsc Hawany: Malecon, Plac Rewolucji, Quinta Avenida, Prado, Bodeguita del Medio z drinkiem, Starówka, Katedra, Kapitol, Prado, Plac Katedralny, Fabryka Cygar, Muzeum Rumu. W trakcie wycieczki obiad w hotelu Ambos Mundos z 1 napojem: piwo, napój zimny. Kolacja z 1 napojem: wino, piwo, napój zimny i nocleg. Wieczorne wyjście do jednego z najsłynniejszych kabaretów świata Tropicana połączone z degustacją kubańskiego narodowego trunku – rumu i podziwianiem egzotycznej urody dynamicznych tancerek. Około północy przejazd do hotelu na nocleg. 

Dzień 3

Śniadanie. Wczesnym popołudniem przejazd malowniczą drogą do Varadero. Podczas przejazdu 1 butelka wody na osobę. Podczas pobytu w Varadero all inclusive.

Dzień 4

Varadero. Plażowanie – korzystanie z atrakcji kubańskiej plaży i hotelowych barów z narodowymi drinkami kubańskimi. Wycieczka 2-osobowymi skuterami wodnymi po lasach namorzynowych w okolicy Varadero.

Dzień 5

Varadero. Po śniadaniu rejs katamaranem na Cayo Blanco. W trakcie rejsu pływanie z delfinami i możliwość snorklingu przy rafach koralowych. Odpoczynek na plażach dzikiej wyspy Cayo Blanco wraz z degustacją langusty. W drodze powrotnej zabawa na morzu w rytmie gorących karaibskich przebojów. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych.

Dzień 6

Varadero. Plażowanie i odpoczynek na rajskich plażach Varadero. All inclusive. Wieczorem wyjście na dyskotekę i tańce do rana w rytmie karaibskich przebojów.

Dzień 7

Po śniadaniu przejazd na lotnisko do Hawany i wylot do Europy.

Dzień 8

Przylot do kraju

 

X Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.