Polska
England
España

MEKSYK – RIVIERA MAYA

Plan wycieczki

Dzień 1

Przylot do miasta Meksyk i dalej przelot do Cancun. Przywitanie na lotnisku. W drodze do hotelu pierwszy instruktaż spożywania narodowego trunku meksykańskiego – tequili. Kolacja i nocleg. Rodzaj kolacji uzależniony od godziny przyjazdu do hotelu.

Dzień 2

Śniadanie. Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie wspaniałego kompleksu budowli Majów w Chichen Itza m.in. Piramida Kukulkana, Świątynia Tysiąca Kolumn, Obserwatorium, Święta Studnia, Boisko do gry w pelote. Powrót wczesnym popołudniem na plażowanie i odpoczynek do hotelu. All inclusive. 

Dzień 3

Śniadanie. Do południa odpoczynek i plażowanie. Wieczorem wyjście na słynna dyskotekę–show – Cocobongo. Wspaniała zabawa do wczesnych godzin rannych.

Dzień 4

Śniadanie. Całodniowa wyprawa katamaranem na Wyspę Kobiet. Podczas rejsu snorkling przy rafach koralowych oraz odpoczynek na dziewiczej plaży na Wyspie Kobiet połączony z obiadem. W trakcie wyprawy drinki krajowe i gwarantowana zabawa w rytmach muzyki latynoamerykańskiej. W przypadku pobytu w Playa del Carmen przejazd na wyspę Cozumel i rejs katamaranem wzdłuż wyspy ze snorklingiem przy rafie koralowej. Podczas pobytu na plaży na wyspie Cozumel piwo i margerita oraz snack-lunch.

Dzień 5

Śniadanie. Wyprawa do najpiękniejszej meksykańskiej cenote. Snorkling w naturalnie utworzonych studniach – jaskiniach. Lunch. Po lunchu przejazd do Tulum i zwiedzanie tego przepięknie położonego portu-twierdzy Majów. Powrót wieczorem do hotleu. 

Dzień 6

Śniadanie. Do południa plażowanie i odpoczynek. Podczas dnia rejs skuterami wodnymi po błękitnych wodach Morza Karaibskiego. All inclusive. 

Dzień 7 

Do południa plażowanie. Wczesnym popołudniem przejazd na lotnisko i odlot do Polski. 

Dzień 8

Przylot do Polski

 

X Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.