Polska
England
España

ARGENTYNA – BRAZYLIA

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Buenos Aires. 

Dzień 2

Przylot do Buenos Aires. Śniadanie. Krótki odpoczynek w hotelu. Zwiedzanie stolicy kraju Buenos Aires: Av. 9 de Julio, Av. Santa Fe, słynny różowy Pałac Rządowy, z którego balkonu przemawiała Evita Peron, Plaza de Mayo, budynek Kongresu, portowa dzielnica La Boca oraz dzielnica San Telmo – miejsce, w którym narodziło się tango. Lunch podczas zwiedzania. 

Dzień 3

Śniadanie. Rano przejazd na typową hacjendę znajdującą się na pampie argentyńskiej w pobliżu stolicy. Poznanie życia wiejskich gauchów (hodowców bydła) oraz udział w typowej argentyńskiej biesiadzie. Podczas pobytu w hacjendzie pokaz tradycyjnych argentyńskich tańców. Wieczorem wzięcie udziału w lekcji tango oraz pokaz tańca tango. Kolacja i nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu transfer na lotnisko i wylot nad wodospady Iguazu. Po wylądowaniu wyprawa nad wodospady Iguazu po stronie argentyńskiej: przepłynięcie motorową łodzią w mrożącej krew scenerii pod same kaskady Spacery i podziwianie uznawanych za najpiękniejsze na świecie wodospadów m.in. najbardziej imponującego Diabelskiego Gardła. Lunch. Wieczorem wyjście na folklorystyczną kolację. 

Dzień 5

Śniadanie. Od rana poznawanie tego cudu natury, leżącego w samym środku dżungli od strony brazylijskiej. Lunch. Przejazd na lotnisko i wylot do Rio de Janeiro. Transfer do hotelu położonego przy plaży.

Dzień 6

Śniadanie. Do południa zwiedzanie słynącego z karnawału i przepięknego położenia Rio. Przejazd kolejką na górę Corovado, na której znajduje się górujący nad miastem pomnik Chrystusa Zbawiciela. Czas na wspaniałe widoki na miasto. Przejazd obok sambodronu na słynny stadion piłkarski Maracana – zwiedzanie stadionu oraz muzeum poświęconego najsłynniejszym wydarzeniom, które miały miejsce na stadionie. Podczas zwiedzania lunch. Popołudnie wolne na indywidualne spacery po Copacabanie oraz plażowanie. Kolacja połączona z wieczornym wyjściem do jednego z najsłynniejszych lokali w tradycyjnej dzielnicy rozrywki Lapa, w którym w rytmie muzyki samby spędzimy upojny wieczór ( w cenie 3 miejscowe drinki).  Około północy powrót do hotelu.

Dzień 7

Śniadanie. Do południa plażowanie. Lunch. Po południu dalsze zwiedzanie Rio de Janeiro. Czas wolny na targu z pamiątkami. Następnie przejazd przez centrum miasta z podziwianiem słynnej Katedry oraz wjazd na wzgórze zwane Głową Cukru. Podziwianie wspaniałych widoków na plaże Rio de Janeiro oraz miasto. Pożegnalna kolacja i nocleg.

Dzień 8

Śniadanie. Ostatnie chwile na słonecznych plażach Rio. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na lunch a następnie na lotnisko. Odlot do kraju.

Dzień 9

Przylot do Polski.

 

X Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.