Polska
England
España

Opinie

 • 15Czerw
  Ewa

  Ślicznie dziękuję za wspaniały wyjazd do Meksyku (16-27.11.2019 pielgrzymka z ks. Dariuszem). Za atrakcyjność i elastyczność programu, doskonałe merytoryczne i pełne pasji prowadzenie pilota Pawła, mistrzowskie manewry kierowcy Julio. Nie myślałam, że zorganizowany wyjazd może dostarczyć tylu emocji i pozwoli zasmakować tamtejszej kultury z tak bliska. Dziękuję!

  Z pozdrowieniami z mroźnej Polski 

 • 16List
  Andrzej

  Z biurem EuroAmerica byłem tydzień w Buenos Aires, mieliśmy okazję zwiedzić piękny i bogato zdobiony pałac Paza. Nosi on  imię inicjatora jego powstania José C. Paza, właściciela drugiej najpopularniejszej gazety w mieście La Prensa. Zbudowany w latach 1902-1914 według projektu francuskiego architekta Louisa Sortais z materiałów importowanych z Francji. Pałac stoi w dzielnicy Retiro, niedaleko dworca kolejowego, przy alei Santa Fe. Jest to największy pałac w mieście. W środku znajdują się wytworne komnaty ze ścianami z marmuru, salony pozłacane prawdziwym złotem i sale z pięknymi intarsjowanymi podłogami. W ogromnej sali okrągłej Pièce de résistance znajdują się piękne mozaiki podłogowe, wielkie lustra kryształowe oraz wielka kopuła z witrażami. Pałac pełni funkcję klubu dla emerytowanych oficerów wojskowych. W piwnicach znajduje się Museo de Armas. Zwiedzanie pałacu możliwe jest dla małych grup na zamówienie. Nam taką możliwość stworzyło biuro EuroAmerica – zapraszając nas na zorganizowany w pałacu festiwal producentów argentyńskich win musujących. Za co serdecznie jestem wdzięczny.

 • 18Wrze
  Artur

  Biuro organizowało mi krótkie, kilkudniowe zwiedzanie Mexico City i okolic dla kilkuosobowej grupy. Świetny kontakt od początku do końca. Wspólnie ułożyliśmy plan naszej wycieczki. Na miejscu wszystko punktualnie i bez problemów. Sprawny transport spod hotelu i świetny przewodnik. Zdecydowanie firma godna polecenia.

 • 16Kwie
  Kamila

  Współpracujemy z biurem Euroamerica od wielu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest to bardzo profesjonalne i solidne biuro podróży. Rezerwuje serwis turystyczny dla naszych grup i zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie. Współpracują z dobrymi hotelami, a także bardzo kompetentnymi przewodnikami. Powierzając naszych klientów w ręce Euroamerica jesteśmy spokojni o przebieg trasy, a także pewni, że odbyta pielgrzymka zostanie wszystkim na długo w pamięci jako wyprawa życia !

  Polecamy Euroamerica jako najlepszy na rynku wybór kontrahenta w organizacji wyjazdów do krajów Ameryki Południowej !

Dodaj wpis do księgi gości

Imię i nazwisko:
Wpis do księgi:
wpisz: eqqx
X Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.