Polska
England
España

PIELGRZYMKA PO KUBIE

Plan wycieczki

Dzień 1

Przylot do Hawany. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Zwiedzanie Hawany: Malecon, Plac Rewolucji, Wzgórze Uniwersyteckie, Park Centralny z Kapitolem, Av. Prado, Stare Miasto, Katedra, Plac Św. Franciszka, Bodeguita del Medio, Muzeum Rumu, wizyta w twierdzy Trzech Króli- El Morro. Kolacja i nocleg w Hawanie. Fakultatywnie wyjście do jednego z najsłynniejszych kabaretów świata – Tropicana.

Dzień 3

Śniadanie. Przejazd nad Morze Karaibskie. Po drodze zwiedzanie skansenu indiańskiego w  Guama i hodowli krokodyli. Przejazd do klasycystycznego Cienfuegos - krótkie zwiedzanie historycznego centrum: Katedra, Plac Jose Marti. Wieczorna wizyta w Palacio del Valle z możliwością próbowania typowych drinków kubańskich i słuchania gorących rytmów kubańskich. Przejazd na kolację i nocleg do Trynidadu. 

Dzień 4

Po śniadaniu wyjazd do Trynidadu – perły kubańskiej architektury kolonialnej. Zwiedzanie Trynidadu: Plaza Mayor, kościół parafialny Santisima Trynidad, wizyta w Cancanchara – stolicy afrokubańskiej muzyki, dawny klasztor Św. Franciszka. Wizyta w słynnej z upraw trzciny cukrowej Dolinie Ingenios wraz z wejściem na wieżę Iznaga. Wieczorem przejazd do hotelu przy plaży nad Morzem Karaibskim, w okolicach Trynidadu. All inclusive. 

Dzień 5

Do południa korzystanie z plaż Morza Karaibskiego – all inclusive. Przejazd przez miasto Rewolucji - Santa Clara w którym znajduje się Mauzoleum Che Guevary (krótki postój przy pomniku) do Varadero lub Cayo Santa Maria– kurortów znanych ze wspaniałych plaż i doskonałych warunków do pływania.  All inclusive.

Dzień 6

Varadero – plażowanie lub możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych. All inclusive.

Dzień 7

Varadeo – plażowanie do południa. Po południu przejazd na lotnisko do Hawany i odlot do Polski. 

Dzień 8

Przylot do Polski.

X Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.