Polska
England
España

MEKSYK - PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ Z GWADELUPE

Plan wycieczki

Dzień 1

Przylot do miasta Meksyk. Kolacja i nocleg.  

Dzień 2

Śniadanie. Zwiedzanie miasta Meksyk: Stare Miasto z Katedrą WNMP – Msza Święta, Pałacem Prezydenckim, Zocalo, Park Chapultepec, Muzeum Antropologiczne, przejażdżka łodziami po azteckich kanałach w Xochimilco. Kolacja i nocleg.  

Dzień 3

Śniadanie. Do południa wizyta w Bazylice Matki Bożej z Gwadelupe połączona ze Mszą Święta. Przejazd do słynnych piramid w Teotihuacan: Piramida Słońca, Piramida Księżyca, Piramida Pierzastego Węża i zespoły pałacowe z malowidłami.  Kolacja i nocleg.  

Dzień 4

Śniadanie. Przejazd malowniczą, biegnącą wokół wulkanów, drogą do Puebli. Zwiedzanie najbardziej hiszpańskiego miasta Meksyku – Puebla: Starówka, kościół Św. Dominika – Msza Święta, Katedra. Przejazd obok symbolu konkwisty – piramidy w Cholula do pobliskiego wiejskiego kościółka w Tonantzintla. Powrót na nocleg do miasta Meksyk.  

Dzień 5

Śniadanie. Do południa odwiedzenie polskich misjonarzy pracujących w Meksyku w miejscowości Tenango del Aire. Po tym zawsze wzruszającym spotkaniu przejazd do Cuernavaca – krótki spacer po mieście. Wczesnym popołudniem przejazd do Taxco. Zwiedzanie tego słynącego z wyrobów jubilerskich miasta – spacer po krętych uliczkach oraz wizyta w barokowym kościele Św. Priscylii i Św. Sebastiana – Msza Święta. Czas wolny na odwiedzenie licznych warsztatów oferujących wyroby ze srebra. Kolacja i nocleg.  

Dzień 6

Śniadanie. Msza Święta. Przejazd do Acapulco. Nocleg w Acapulco. All inclusive.  

Dzień 7

Acapulco – all inclusive. Plażowanie z możliwością skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Kolacja i nocleg.  

Dzień 8

Acapulco – all inclusive. Plażowanie z możliwością skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Kolacja i nocleg.  

Dzień 9

Śniadanie. Przejazd z Acapulco do Bazyliki Matki Bożej z Gwadelupe –msza święta. Przejazd na lotnisko i wylot do kraju.  

Dzień 10

Przylot do Warszawy.

X Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.