Polska
England
España

PIELGRZYMKA DO STANÓW ZJEDNOCZONYCH - ZACHODNIE WYBRZEŻE

PLAN WYCIECZKI

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Wylot do Waszyngtonu. Przylot do Los Angeles. Transfer do hotelu i nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. Zwiedzanie Los Angeles: historyczne centrum miasta, Beverly Hills, Sunset Blvd., słynny napis Hollywood, Chiński Teatr, Aleja Gwiazd, słynne plaże. Kolacja i nocleg. 

Dzień 3

Śniadanie. Przejazd przez pustynny Joshua Free National Park do stolicy stanu Arizona – Phoenix. Popołudniowy spacer po stolicy stanu. Kolacja i nocleg. 

Dzień 4

Śniadanie. Przejazd do najsłynniejszego kanionu na świecie – Kanionu Kolorado. Podziwianie bezkresnych ścian kanionu z najciekawszych punktów widokowych.  Przejazd na nocleg w okolice Flagstaff, które znajduje się przy słynnej Route 66, którą podążali osadnicy na Zachód w czasach słynnej „gorączki złota”. Kolacja i nocleg. 

Dzień 5

Śniadanie. Przejazd przez tereny należące do rezerwatu Indian Navajo i Hopi do słynnych „czerwonych skał” w Dolinie Pomników, znanych z licznych filmów kręconych w krajobrazach Arizony. Kolacja i nocleg w okolice Page lub Kanab.

 

Dzień 6

Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie jednego z najpiękniejszych amerykańskich parków – Bryce National Park. Podziwianie wspaniałych kolorów i bajecznego krajobrazu kanionu. Następnie przejazd malowniczą drogą przez Park Narodowy Zion w kierunku Las Vegas. Kolacja. Późny przyjazd do Las Vegas. 

Dzień 7

Śniadanie. Całodzienny pobyt w stolicy rozrywki i hazardu – Las Vegas. W czasie wolnym oglądanie licznych przedstawień odbywających się na wolnym powietrzu. Kolacja i nocleg. 

Dzień 8

Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie Parku Narodowego Doliny Śmierci – najniższe, najsuchsze i najgorętsze miejsce w USA. Kolacja i nocleg w okolicy Parku Yosemite.

Dzień 9

Śniadanie. Zwiedzanie Parku Narodowego Yosemite z Doliną Yosemite – jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie: największy wodospad w Ameryce Północnej i gigantyczne sekwoje. Kolacja i nocleg.

Dzień 10

Śniadanie. Przejazd do San Francisco. Msza Święta. Zwiedzanie San Francisco, m. in. hiszpańska misja Dolores, Golden Gate Bridge i Lombard Street, Rosyjskie Wzgórza, Dzielnica Chińska. Po południu czas wolny na zakupy. Kolacja i nocleg w San Francisco.

Dzień 11

Śniadanie. Transfer na lotnisko i odlot do kraju. Kolacja serwowana na pokładzie samolotu.

Dzień 12 

Przylot do Polski. 

X Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.