Polska
England
España

PIELGRZYMKA DO SŁONECZNEJ BRAZYLII

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Przelot do Iguazu. Transfer do hotelu. Nocleg. (bez kolacji)

Dzień 2

Śniadanie. Od rana podziwianie wodospadów po stronie argentyńskiej m.in. najbardziej imponującego Diabelskiego Gardła. Wieczorem powrót na kolację i nocleg do hotelu.

Dzień 3

Śniadanie. Wyprawa nad słynne wodospady Iguazu po stronie brazylijskiej. Podziwianie tego cudu natury leżącego na pograniczu trzech państw w samym środku dżungli. Msza Święta. Przelot do Sao Paolo. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie. Krótkie zwiedzanie Sao Paolo: Katedra, centrum miasta. Przejazd do najważniejszego miejsca kultu religijnego w Brazylii – sanktuarium Matki Bożej z Aparecida. Pobyt w Sanktuarium. Msza Święta. Czas wolny na zakupy. Kolacja i nocleg.  

Dzień 5

Śniadanie. Msza Święta. Czas wolny na indywidualne modlitwy w Aparecida. Wczesna obiadokolacja. Przejazd do Paraty. Nocleg. 

Dzień 6

Śniadanie.Wodna wyprawa wzdłuż przepięknych zatok i plaż brazylijskiego wybrzeża. Późnym popołudniem indywidualne spacery po unikatowym, kolonialnym centrum Paraty. Kolacja i nocleg. 

Dzień 7

Przejazd do Rio de Janeiro. Zakwaterowanie w hotelu w dzielnicy Copacabana lub Ipanema niedaleko plaży. Kolacja i nocleg. 

Dzień 8

Śniadanie. Zwiedzanie słynącego z karnawału i przepięknego położenia Rio. Przejazd kolejką na górę Corovado, na której znajduje górujący nad miastem pomnik Chrystusa Zbawiciela. Wczesnym popołudniem przejazd do centrum miasta i zwiedzanie m.in. Katedry św. Sebastiana. Przejazd kolejką na szczyt Głowę Cukru, z którego roztaczają się widoki na leżące między górami a oceanem miasto samby. Obiadokolacja w tradycyjnej churrasqueria. 

Dzień 9

Śniadanie. Do południa czas wolny na plażowanie i odpoczynek. Transfer na lotnisko i odlot do kraju.

Dzień 10

Przylot do Polski

X Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.