polskaespa_olengland
Powrót
Informacje o biurze

Informacje o biurze

 

Rozpoczęcie działalności biura Euroamerica nastąpiło w roku 2004.

Podczas tych jedenastu lat działalności zorganizowaliśmy na terenie Meksyku i innych krajów Ameryki wiele imprez turystycznych i pielgrzymek zdobywając doświadczenie i renomę na rynku polskim jako solidny partner w tej części świata.

Nasze biuro rozpoczynało działalność organizując imprezy w Meksyku, stopniowo rozszerzając swoją ofertę na inne kraje Ameryki Łacińskiej takie jak Kuba, Gwatemala, Peru, Belize oraz na kraje Ameryki Północnej.
W niedalekiej przyszłości pragniemy organizować wyprawy do wszystkich miejsc leżących pomiędzy Alaską a Ziemią Ognistą.

Z naszych usług korzystają m.in. biura podróży: Logos Travel z Poznania, Logostour z Łodzi, Opal z Warszawy, Kos z Wrocławia, Centrum z Krakowa, Text-Tourist z Bydgoszczy, Africa Line z Warszawy, Classic Travel z Nowego Jorku, Katania z Piotrkowa Tryb, Duszpasterstwo Pielgrzymkowe Księży Pallotynów Apostolos z Częstochowy, Biuro Pielgrzymkowe Saint Christopher z Chicago, Franciszkańskie Biuro Pielgrzymkowe Patron Travel z Warszawy, Duszpasterstwo Pielgrzymkowe La Salette, Biuro Pielgrzymkowe AVE z Katowic, Biuro Caritas z Włocławka, Biuro Podróży Panorama z Wrocławia, San Antonio z Rybnika, Biuro pielgrzymkowe Avertour z Bielsko-Biała.

Nasze biuro tworzą ludzie, którzy od wielu lat związani są z obsługą ruchu turystycznego w Meksyku oraz w innych krajach obu Ameryk, którzy wybrali te różnorodne regiony świata ze względu na osobiste fascynacje odmiennymi od europejskiej kulturami.

Naszymi atutami są: dynamiczny zespół, polscy piloci-przewodnicy, doświadczenie, bardzo dobre relacje z przedsiębiorstwami transportowymi i hotelami oraz niskie koszty administracyjne. Połączenie tych istotnych dla funkcjonowania czynników, pozwala nam przedstawić najciekawszą pod względem tematycznym i najatrakcyjniejszą cenowo ofertę.

Podczas organizowanych przez nas wypraw staramy się przybliżyć te niezwykle interesujące regiony kulturowe, sięgające swoimi korzeniami cywilizacji indiańskich i chrześcijańskiej Europy.

Odwiedzamy starożytne miasta z piramidami, pochodzącymi z czasów cywilizacji prekolumbijskich oraz podziwiamy zabytki zbudowane przez konkwistadorów w czasach kolonialnych. Nie zapominamy też o walorach przyrodniczych i cudach wytworzonych przez naturę, a także o wypoczynku na wspaniałych plażach, który jest elementem niezbędnym po przeżyciach związanych z odkrywaniem tych różnorodnych i zaskakujących krain.

Posiadamy wszystkie wymagane przepisami prawa meksykańskiego pozwolenia na prowadzenie biura turystycznego i jesteśmy zarejestrowani w rejestrze biur turystycznych, prowadzonym przez Ministerstwo Turystyki Meksyku, pod numerem: 4009848 a w innych krajach współpracujemy z miejscowymi firmami działającymi w zgodzie z przepisami poszczególnych krajów.

Chcielibyśmy podkreślić, że oprócz wypraw według naszych autorskich programów, podejmujemy się także realizacji każdego programu zamówionego przez naszych klientów.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Tomasz Świątek

 

 

Dokumenty firmowe

EuroAmerica: wycieczki do Meksyku, pielgrzymki do Gwadelupe. Pielgrzymki do Ameryki.
Prawa autorskie zastrzeżone © 2011 Euroamerica. Wykorzystanie materiałów ze strony bez zgody zabronione.

Pozycjonowanie stron Blumo.