Polska
England
España

NA SŁONECZNYCH PLAŻACH KUBY I MEKSYKU

PLAN WYCIECZKI

Dzień 1

Przylot wieczorem do miasta Meksyk. Kolacja i nocleg. 

Dzień 2

Śniadanie. Zwiedzanie miasta Meksyk: Centrum historyczne, Zocalo, Katedra, Pałac Prezydencki, Muzeum Antropologiczne, spływ łodziami po dawnych kanałach azteckich Xochimilco. Kolacja i nocleg. 

Dzień 3

Śniadanie. Odwiedzenie symbolicznego miejsca dla historii Meksyku 

Placu Trzech Kultur – Tlatelolco. Wizyta w Bazylice Matki Bożej z Gwadalupe. Przejazd do słynnych piramid w Teotihuacan: Piramida Słońca, Piramida Księżyca, Piramida Pierzastego Węża i zespoły pałacowe z malowidłami. Kolacja i nocleg.

Dzień 4

Śniadanie. Przejazd do Cuernavaca – krótki spacer po mieście „wiecznej wiosny”. Zwiedzanie słynącego z wyrobów jubilerskich miasta Taxco: spacer po krętych uliczkach tego kolonialnego miasteczka oraz wizyta w barokowym kościele Św. Priscylii i Św. Sebastiana. Czas wolny na odwiedzenie licznych warsztatów oferujących wyroby ze srebra. Przejazd do Acapulco. All inclusive.

Dzień 5

Śniadanie. Acapulco – plażowanie z możliwością skorzystania z wycieczek fakultatywnych. All inclusive.

Dzień 6

Śniadanie. Acapulco – plażowanie z możliwością skorzystania z wycieczek fakultatywnych. All inclusive. 

Dzień 7

Śniadanie. Wczesnym popołudniem wyjazd do Mexico City. Po drodze kolacja w dawnej hacjendzie Corteza. Wieczorem fakultatywnie wyjście na wieczór meksykański. Nocleg.

Dzień 8

Śniadanie. Wylot do Hawany. Przylot na Kubę. Transfer do hotelu. Kolacja i nocleg. Fakultatywnie wyjście do jednego z najsłynniejszych kabaretów świata – Tropicana (ok. 80 EURO).

Dzień 9

Po śniadaniu zwiedzanie Hawany: Malecon, Plac Rewolucji, Wzgórze Uniwersyteckie, Park Centralny z Kapitolem, Av. Prado, Stare Miasto, Katedra, Plac Św. Franciszka, Bodeguita del Medio. Kolacja i nocleg w Hawanie.

Dzień 10

Po śniadaniu przejazd do Doliny Vińales. Krótki postój w stolicy prowincji Pinar del Rio. Przejazd do Doliny Tytoniowej. Wizyta w jaskini Indios – przepłynięcie łodzią wewnątrz jaskini oraz podziwianie Malowidła Prehistorycznego. Powrót wieczorem do Hawany. Kolacja i nocleg.

Dzień 11

Śniadanie. Przejazd do Varadero. Po drodze zwiedzanie skansenu indiańskiego w Guama i hodowli krokodyli. Po południu krótka wizyta nad Morzem Karaibskim przy Zatoce Świń. Kolacja i nocleg w słynnym kurorcie Varadero. All inclusive. 

Dzień 12

Varadero. All inclusive. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Dzień 13

Varadero. All inclusive. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Dzień 14

Varedro. All inclusive. Wczesnym popołudniem przejazd na lotnisko do Hawany i odlot do kraju. 

Dzień 15

Przylot do Polski.

X Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.