BIURO PODRÓŻY EUROAMERICA

Eksperci w organizowaniu pielgrzymek do Ameryki Łacińskiej i Europy.

Nasi przewodnicy

PIELGRZYMKI

Z nami odwiedzisz najważniejsze sanktuaria świata

Zobacz nasze pielgrzymki

INCENTIVE

Najlepsze programy dla Twojej firmy

Incentive

WYPRAWY

Masz ochotę na prawdziwą przygodę ? Sprawdź naszą ofertę

Więcej informacji

KONTAKT

Masz jakiekolwiek pytania ? Skontaktuj się z nami i odpowiemy na wszystkie !

Kontakt

Polska
England
España

O nas

W branży turystycznej działamy nieprzerwanie od 2004 roku.

Podczas tych szesnastu lat działalności zorganizowaliśmy na terenie Meksyku i innych krajów Ameryki wiele imprez turystycznych i pielgrzymek zdobywając doświadczenie i renomę na rynku polskim jako solidny partner w tej części świata.

Naszymi atutami są: dynamiczny zespół, polscy piloci-przewodnicy, doświadczenie, bardzo dobre relacje z przedsiębiorstwami transportowymi i hotelami oraz niskie koszty administracyjne.

Chcielibyśmy podkreślić, że oprócz wypraw według naszych autorskich programów, podejmujemy się także realizacji każdego programu zamówionego przez naszych klientów.

Opinie klientów

Bardzo dziekujemy za wspaniale zorganizowaną wycieczkę Peru-Boliwia.Czuliśmy się zaopiekowani ,bezpieczni,organizacja bez zarzutu,dzięki temu mamy wspaniałe wspomnienia.Jesteśmy również bardzo wdzięczni za pomoc przy organizowaniu wyprawy Ekwador-Kolumbia,za odpowiedzialność,profesjonalizm ,życzliwość i uczciwość oraz spore doświadczenie.Zawsze będziemy polecać i reklamować wśród znajomych. Tu klient jest najważniejszy! Mamy nadzieję za rok też skorzystać z usług Euroamerica . Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy Pana Tomasza!

Lidia i Marek

Ślicznie dziękuję za wspaniały wyjazd do Meksyku (16-27.11.2019 pielgrzymka z ks. Dariuszem). Za atrakcyjność i elastyczność programu, doskonałe merytoryczne i pełne pasji prowadzenie pilota Pawła, mistrzowskie manewry kierowcy Julio. Nie myślałam, że zorganizowany wyjazd może dostarczyć tylu emocji i pozwoli zasmakować tamtejszej kultury z tak bliska. Dziękuję!

Z pozdrowieniami z mroźnej Polski 

Ewa

Z biurem EuroAmerica byłem tydzień w Buenos Aires, mieliśmy okazję zwiedzić piękny i bogato zdobiony pałac Paza. Nosi on  imię inicjatora jego powstania José C. Paza, właściciela drugiej najpopularniejszej gazety w mieście La Prensa. Zbudowany w latach 1902-1914 według projektu francuskiego architekta Louisa Sortais z materiałów importowanych z Francji. Pałac stoi w dzielnicy Retiro, niedaleko dworca kolejowego, przy alei Santa Fe. Jest to największy pałac w mieście. W środku znajdują się wytworne komnaty ze ścianami z marmuru, salony pozłacane prawdziwym złotem i sale z pięknymi intarsjowanymi podłogami. W ogromnej sali okrągłej Pièce de résistance znajdują się piękne mozaiki podłogowe, wielkie lustra kryształowe oraz wielka kopuła z witrażami. Pałac pełni funkcję klubu dla emerytowanych oficerów wojskowych. W piwnicach znajduje się Museo de Armas. Zwiedzanie pałacu możliwe jest dla małych grup na zamówienie. Nam taką możliwość stworzyło biuro EuroAmerica – zapraszając nas na zorganizowany w pałacu festiwal producentów argentyńskich win musujących. Za co serdecznie jestem wdzięczny.

Andrzej

„Z biurem Euroamerica mieliśmy niezwykłą przyjemność zwiedzić centralny Meksyk – Puebla, Cholula, miasto Meksyk, Taxco oraz Tolotongo. Poznać kulturę Meksyku, zabytki kolonialne i azteckie, prawdziwą kuchnię lokalną a także piękno natury. Przewodnicy Dorota i Paweł przerośli nasze oczekiwania i sprawili, iż były to wakacje życia. Gorąco polecam.” 

Andrzej Kulpa

Biuro organizowało mi krótkie, kilkudniowe zwiedzanie Mexico City i okolic dla kilkuosobowej grupy. Świetny kontakt od początku do końca. Wspólnie ułożyliśmy plan naszej wycieczki. Na miejscu wszystko punktualnie i bez problemów. Sprawny transport spod hotelu i świetny przewodnik. Zdecydowanie firma godna polecenia.

Artur

Dziękujemy, jesteśmy zadowoleni. Dorota doświadczony przewodnik z mega wyczuciem potrzeb klienta, reprezentant Meksyku, dowiedzieliśmy się więcej niż zakładaliśmy. 

Łukasz

Chcemy gorąco podziękować za cudownie spędzony czas z Asią, Pawlem i Tomkiem, którzy podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem i dzięki którym poznaliśmy świat Azteców i Majów. Mapka pokazuje gdzie nas poniosło. Meksyk jest wspaniały a Gwatemala niesamowicie zaskoczyła. Polecamy każdemu !

Witek Żemajtys

Współpracujemy z biurem Euroamerica od wielu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest to bardzo profesjonalne i solidne biuro podróży. Rezerwuje serwis turystyczny dla naszych grup i zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie. Współpracują z dobrymi hotelami, a także bardzo kompetentnymi przewodnikami. Powierzając naszych klientów w ręce Euroamerica jesteśmy spokojni o przebieg trasy, a także pewni, że odbyta pielgrzymka zostanie wszystkim na długo w pamięci jako wyprawa życia !

Polecamy Euroamerica jako najlepszy na rynku wybór kontrahenta w organizacji wyjazdów do krajów Ameryki Południowej !

Kamila Banaś „Ad Astra”

„Z biurem Euroamerica mieliśmy niezwykłą przyjemność zwiedzić centralny Meksyk – Puebla, Cholula, miasto Meksyk, Taxco oraz Tolotongo.
Poznać kulturę Meksyku, zabytki kolonialne i azteckie, prawdziwą kuchnię lokalną a także piękno natury.
Przewodnicy Dorota i Paweł przerośli nasze oczekiwania i sprawili, iż były to wakacje życia. Gorąco polecam.” 

Andrzej Kulpa

Dziękuję.

Dziękuję.Dziękuję.Dziękuję.Dziękuję.Dziękuję.Dziękuję.Dziękuję. Dziękuję.

Dziękuję.Dziękuję.Dziękuję.Dziękuję.

Dziękuję.

Sebastian

Zorganizujemy za Ciebie

 • Wymagane dokumenty

 • Transport

  Współpraca z firmami transportowymi to podstawa naszej działalności. Dzięki zaufanym przewoźnikom i solidnym usługodawcom bezpiecznie i na czas dotrą Państwo do celu a czas spędzony w autokarze czy samolocie stanie się chwilą wytchnienia między zaplanowanymi atrakcjami.

 • Zakwaterowanie

  Podczas długoletniej działalności nawiązaliśmy współpracę z obiektami, w których będą mogli Państwo wypocząć po dniu pełnym wrażeń i zrelaksować sie w doskonałych warunkach.

 • Tłumacze

  Nasza kadra jest zawsze do Państwa dyspozycji a wykwalifikowani przewodnicy i animatorzy chętnie pomogą w każdej sytuacji wiec nawet bariera językowa, nie będzie stanowiła przeszkody podczas wyjazdu.

 • Plan podróży

  Przed wyjazdem dostaną Państwo wszelkie szczegóły dotyczące wycieczki, jej plan, informacje, które mogą okazać się pomocne na przykład przy planowaniu bagażu.

 • Przewodnicy

  Profesjonalizm i umiejętność przekazywania informacji w przyjemny i ciekawy sposób są domeną naszych przewodników. Dzięki doświadczeniu i znajomości lokalnych warunków, pod opieką naszych pracowników, podróżowanie będzie równie ciekawe, co bezpieczne.

Skontaktuj się z nami Pomożemy Ci zaplanować spersonalizowaną wycieczkę

Kontakt

Wybierz wycieczkę do Meksyku

Zobacz wycieczki

X Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.